ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE

Cože, článek po milionu světelných let? Halóó, čte tenhle blog ještě vůbec někdo? Dřív jsem si nějak nedovedla představit, že to tu půjde někdy k šípku (i když jsem se občas snažila tu situaci a pocit z ní navodit ve svojí hlavě), ale stačilo pár nových povinností, něco jako přepracování, únava materiálu a bylo to:) 

Navíc mě vlastně už dost omrzel celý ten náš malý blogový svět, konzum v něm zakomponovaný a modelová sebeprezentace. Oblečení a schraňování věcí mi přestalo dělat radost a víc jsem si začala všímat u sebe i u lidí kolem, jak se to s tím vším většinou má. Začala jsem věci obracet v ruce a recyklovat (a ne nebudu vám o tom něco kázat, jen protože to momentálně dělaj všichni). Ty černý hadry mi nakonec asi i slušej, neb jsem to já, skutečně já a ne nějaký aktuální trendy na mě našroubovaný, který ke mně vlastně ani nějak nejdou. Energii věnuji jinam a když něco nějak dáváte, tak i dostáváte... Prostě a jednoduše poslední měsíce nosím jenom černý pohodlný hadry aka můj pracovní mundúr a navíc ještě ta zima po třech letech v Čechách, chápete no...

A jak tak teď pracovně potkávám často lidi, spoustu se jich zmiňovalo o těchto fotkách od Jany Pechlátové a proč je jako nedám na blog. Tak tady je máte!

Focení s liškou pro mě bylo úplně magic, páč je to fakt asi moje spirit animal a mohla jsem si tedy vzít na sebe výjimečně světlé oblečení (i když mě Jana nakonec do těch černých šatů stejně oblékla). Lišák Plíša byl fakt super, i když trochu smutnej, tak bych si ho vzala domů hnedka a nosila ho doslova na rukou, viz tohle.

Ještě vám chci nějaké věci sdělit a tady k Plíšovi se to moc nehodí, tak zase brzy na viděnou! A kdybyste mě v mezičase chtěli šmírovat, jakože co teď aktuálně dělám (a že se přitom můžeme i potkat), tak začněte třeba mým Instagramem. Těším se na všechna nová setkání, je to vždycky boží!

Fotky: Jana Pechlátová (najdete ji na FB)

10 komentářů:

 1. Jsi krásná a moc Vám to spolu sluší! Těším se, na další čtecí viděnou... :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Jsi víla, furt se opakuju, ale pro mě jsi! <3

  OdpovědětVymazat
 3. aneb pohadka o tom, kterak carokrasna nika vyrazila svetu dech ♥

  OdpovědětVymazat
 4. liška! probůh, to je nádhera magická ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Krááásna fotka! aj modelky na nej :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ano, ano, někdo to tu porad sleduje a doufá, ze se jeste objevis :)). Jsi moje srdcovka, Niko, jsi nádherná a ta lištička <3. K tobe to hromadění oblečeni a bot totiž stejne vubec nepasovalo, vždycky me to i tak nějak překvapilo. Vubec se nedivim, ze jsi se na to vykaslala :). Jsi jeste tisickrat krásnější než minule a to uz tehdy jsi byla boží. Mej se moc hezky :).

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherné fotky! Mají takové zvláštní kouzlo :)

  OdpovědětVymazat