ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE

My Spirit Animal


Cože, článek po milionu světelných let? Halóó, čte tenhle blog ještě vůbec někdo? Dřív jsem si nějak nedovedla představit, že to tu půjde někdy k šípku (i když jsem se občas snažila tu situaci a pocit z ní navodit ve svojí hlavě), ale stačilo pár nových povinností, něco jako přepracování, únava materiálu a bylo to:) 

Navíc mě vlastně už dost omrzel celý ten náš malý blogový svět, konzum v něm zakomponovaný a modelová sebeprezentace. Oblečení a schraňování věcí mi přestalo dělat radost a víc jsem si začala všímat u sebe i u lidí kolem, jak se to s tím vším většinou má. Začala jsem věci obracet v ruce a recyklovat (a ne nebudu vám o tom něco kázat, jen protože to momentálně dělaj všichni). Ty černý hadry mi nakonec asi i slušej, neb jsem to já, skutečně já a ne nějaký aktuální trendy na mě našroubovaný, který ke mně vlastně ani nějak nejdou. Energii věnuji jinam a když něco nějak dáváte, tak i dostáváte... Prostě a jednoduše poslední měsíce nosím jenom černý pohodlný hadry aka můj pracovní mundúr a navíc ještě ta zima po třech letech v Čechách, chápete no...

A jak tak teď pracovně potkávám často lidi, spoustu se jich zmiňovalo o těchto fotkách od Jany Pechlátové a proč je jako nedám na blog. Tak tady je máte!

Focení s liškou pro mě bylo úplně magic, páč je to fakt asi moje spirit animal a mohla jsem si tedy vzít na sebe výjimečně světlé oblečení (i když mě Jana nakonec do těch černých šatů stejně oblékla). Lišák Plíša byl fakt super, i když trochu smutnej, tak bych si ho vzala domů hnedka a nosila ho doslova na rukou, viz tohle.

Ještě vám chci nějaké věci sdělit a tady k Plíšovi se to moc nehodí, tak zase brzy na viděnou! A kdybyste mě v mezičase chtěli šmírovat, jakože co teď aktuálně dělám (a že se přitom můžeme i potkat), tak začněte třeba mým Instagramem. Těším se na všechna nová setkání, je to vždycky boží!

Fotky: Jana Pechlátová (najdete ji na FB)

11 komentářů:

 1. Jsi krásná a moc Vám to spolu sluší! Těším se, na další čtecí viděnou... :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Jsi víla, furt se opakuju, ale pro mě jsi! <3

  OdpovědětVymazat
 3. aneb pohadka o tom, kterak carokrasna nika vyrazila svetu dech ♥

  OdpovědětVymazat
 4. liška! probůh, to je nádhera magická ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Krááásna fotka! aj modelky na nej :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ano, ano, někdo to tu porad sleduje a doufá, ze se jeste objevis :)). Jsi moje srdcovka, Niko, jsi nádherná a ta lištička <3. K tobe to hromadění oblečeni a bot totiž stejne vubec nepasovalo, vždycky me to i tak nějak překvapilo. Vubec se nedivim, ze jsi se na to vykaslala :). Jsi jeste tisickrat krásnější než minule a to uz tehdy jsi byla boží. Mej se moc hezky :).

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherné fotky! Mají takové zvláštní kouzlo :)

  OdpovědětVymazat
 8. To jsou překrásné fotky.....Úplně mi vzaly dech...

  OdpovědětVymazat