ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE

Bilbao

Museo Guggenheim Bilbao... místo, které mě nezklamalo ani v nejmenším. Jestli někdy budete brázdit Baskickem, rozhodně se tam zastavte. Tváří v tvář k některým zdejším dílům jsem chvílemi nevěděla, jestli si sednu na zadek anebo začnu brečet. Dohromady se všemi místy Asturias opět nezapomenutelný zážitek, s místy až mystickou atmosférou a pro mě osobně hlubokým významem. Tahle dovolená byla o čerpání energie (spíš jsem ale týden měla pocit, že mi totálně došly baterky, ale zřejmě to tak má být:)) na věci budoucí. Ty můžete polehoučku sledovat již ZDE na Instagramu a také Facebooku


4 komentáře:

 1. Jo jo, sleduju a fandim! :)
  Bilbaem chci zakončit tradiční zimní pobyt v teplejších krajích (i když tam bude v březnu taky pěkná kosa). Mám to místo na seznamu už dlouho, nejen kvůli Guggenheim, ale i kvůli vyhlášené kuchyni a tak nějak celkově. Těšim se tam!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se tam podívej, stojí to za to! Taky tě sleduju a nejvíc fandím!:))

   Vymazat
 2. Pěkně nafocené :) Klobouk jsem na sobě ještě nikdy neměla.

  BLOG: Kosmetická taštička

  OdpovědětVymazat
 3. Jak to děláte, že vypadáte stále stejně dobře? Dcera začíná být slečna a Vy vypadáte stejně jako před 4 lety. Neberu délku vlasů, barvu..to experimentujeme téměř všechny. Baví mě to a přeji Vám to.

  OdpovědětVymazat