ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE
Letošní uplakané léto je trenčkot a klobouk skoro nutností. Jen mě upřímně trochu mrzí, že klobouky stále ještě vzbuzují tolik nechtěné pozornosti v českých ulicích... překvapilo mě to.
Je to vlastně stejně docela legrace, že tolik let po pádu režimu zde některé tendence stále přežívají... vím, že asi jen v určitých okruzích společnosti, v určitých náturách, a že spoustu věcí zde jde stále kupředu a ve skutečnosti se nám žije krásně (a to si sakra uvědomíte, když žijete chvíli v zahraničí...), jenže pokud jezdíte často mhd jako já, střet s realitou je někdy nevyhnutelný. Ale neberte mě špatně, já si na nic nestěžuji - žít tady je moje svobodná volba a vždycky nejvíc ze všeho budu ctít pravidlo, že chci být v souladu sama se sebou. A s tím jde ruku v ruce i ten klobouk, i taková blbost. V některých ohledech chápu, že spoustu lidí stále má problém s blogy a blogery, bere je jako vrchol exhibicionismu a demence (tolerance nula), ale upřímně víte kolik trendů se v ulicích díky nim zabydlelo? Kolik věcí už dneska bereme jako normálních? Já osobně děkuji všem průkopníkům a tvůrcům krásna, kteří mě online nepřestávají inspirovat a doufám, že budou zářit i nadále a nenechají si to zkazit ani v naší nádherné, ale trochu nesebevědomé zemi... Krásný den!

Answear.cz Medicine coat, Anwear.cz Clarks boots, Monki jeans, H&M top, 3.1 Phillip Lim, Zara hat.

13 komentářů:

 1. Nikčo souhlas, taky mě to stále překvapuje, že i obyčejný klobouk dokáže vyvolat takovou pozornost, ale přijde mi, že se to zlepšuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě, jdeme kupředu ve všem - vnímám po těch dvou letech pryč pokroky každý den!:)

   Vymazat
 2. Klobouky nosím taky a tak nějak celkově jsem na ulici dost vidět, protože nosím barevné kabáty, květované retro šaty a v zimě steelky, a musím říct, že jsem se dosud s negativní reakcí nesetkala - naopak se kolemjdoucí často usmějí. Občas hodí udivený obličej nějaká patnáctka v legínách, ale to ještě docela chápu :) Na fotkách vypadáš ohromně krásně - nádherný obličej a ten kilometrový cop!

  OdpovědětVymazat
 3. nojo klobouky, věčný terč pohledů, ale na druhou stranu, lepší trocha pozornosti než se tahat s deštníkem. Alespoň já to tak mám. I my jsme rádi, že tě blogování pořád baví a inspiruješ nás!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi zlatíčko! Do tohohle počasí klobouk fakt nejlepší věc!:)

   Vymazat
 4. tak jestli někdo preferuje deštník od Vietnamců před takovým krásným kloboukem, jeho volba:)
  Moc ti to sluší.
  Já mám svého "mrakomora", je ještě větší, a vyrazím s ním do ulic už poučena.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mrakomor, to už jsem taky slyšela :D

   Vymazat
 5. taky mám z té naší zemičky takovej pocit, ale vnímala jsem to už když jsem tam žila

  OdpovědětVymazat
 6. Wau krásny outfit naozaj :0 :),a aj blog samozrejme,urcite sem este zavítam.:)

  OdpovědětVymazat
 7. Paradny look, si v tom uzasna.

  OdpovědětVymazat