ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE

Ještě jeden Berlínský článek! Co vám budu povídat, byla bych tam pořád... naštěstí je to od nás docela blízko (ty čtyři hoďky mi přijdou jako nic oproti cestě na jih), a tak to není nic nereálného, si tam občas vyrazit. V takovémhle městě je stále co objevovat... Dost přemýšlím, že si zkrátím tyhle šaty na košili, protože se mi líbí především ten vršek (a takhle vypadají trochu jako noční košilka), ale zase minule s kalhotami to také nebylo špatné, tak já nevím:) Vlastně i tentokrát pod nimi mám džínové šortky, pro jistotu, neb v tyto dny dost foukalo a na první výpravě za dobrodružstvím jsem si proto pod jiné šaty musela (to mi bylo tedy fakt líto:D) koupit džíny v Monki. Kupodivu bych řekla, že jsou to nakonec nejlepší džíny, které teď mám a díky bohu za to počasí:)Archive by Alexa Chung M&S dress, 3.1 Phillip Lim bag, Céline sunglasses, adidas sneakers via Queens.cz.

13 komentářů:

 1. Ty zrajes jak vino! A do Berlina bych znovu zas tak rada...

  OdpovědětVymazat
 2. Ty šaty jsou skvostné!! Velmi o nich uvažuju, jen se bojím, abych trefila velikost. Jakou UK velikost máš ty, prosím? Děkuji, D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzala jsem si větší - UK 16, normálně bych měla mít ale 14 nebo i 12, dle svého momentálního stavu :D řekla bych, že sedí tak, jak mají, true to size:)

   Vymazat
 3. Super, díky :-) Jinak teď mají i košili, nemusela bys zkracovat :-) http://www.marksandspencer.com/pure-cotton-ruffle-blouse/p/p60081596?mfPartNumber=T692600L&carousel=FUNV_RR&pdpredirect

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, já vím dneska jsem ji zrovna koupila, stála jen dvě stovky!:)

   Vymazat
  2. A ve kterém M&S prosím? Já jsem asi neměla štěstí.. :-(

   Vymazat
 4. juuu není to focené u Alexy? Tam je někde ten super chilli obchůdek ne?
  A souhlas se zkrácením na košili, ne že by ti to i tak neseklo. A Monki džíny schvaluju, i když žádný nemám tak tenhle obchod mi tu vážně chybí.

  OdpovědětVymazat
 5. Chci ji taky!!!! :-D

  OdpovědětVymazat