ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE
Zase si užívám svojí denní dávku černé a přemýšlím, proč jsem se jí tak dlouho vyhýbala? No, je fakt, že s touhle barvou vlasů nezaniknete ani v all black outfitu. A ve Španělsku na ulici už vůbec ne, ale to už ode mě víte:) Měla bych se zase dokopat a napsat další článek na Your Gypsy Heart. Naposledy mě tu 'potěšilo', když mi začali zakazovat platit mojí bezdotykovou kartou (sotva jsem si ji konečně pořídila). Takže už nejen, že u každé platby kartou musíte ukazovat doklad, ale ještě vám prodavačka rázně vysvětlí, jak s ní máte zaplatit... kdysi jsem si myslela, že Čechy jsou kocourkov, teď jsem došla k názoru, že jsme stejně všichni jedno a hranice v tom nehrají až takovou roli. Mějte super den!
Zara jacket, top, H&M skirt, Marc by Marc Jacobs bag, Tommy Hilfiger bag.

4 komentáře:

  1. S těma kartama to taky nechápu, portugalci tu taky všude mají bezkontaktní terminály, ale platit tak můžeš jen v pár obchodech. A někde preventivně mezinárodní karty neberou vůbec :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Zjišťuju, že jsi už vlastně jediný fashion blog, který sleduju. Ale možná to bude tím, že mi přijdeš jediná opravdová a hlavně v normálním životě "nositelná"... Takže díky za každodenní dávku inspirace....

    OdpovědětVymazat
  3. Ta poslední fotka!!!!!!!!!!! <3 <3

    OdpovědětVymazat