ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE
Pokud chcete být ve Španělsku všude středem pozornosti, není nic snazšího, než se obarvit na platinovou blond!:) Já po tom nikdy vědomě netoužila (možná moje exhibicionistické podvědomí, nevím opravdu), každopádně se mi to podařilo splnit stoprocentně:)) Tak se zbytkem vizáže jsem to už raději nepřeháněla, i když postavit se někam s kloboukem, třeba bych si i nějaký ten cent vydělala... 
Levisky jsou nejvíc nejlepší, na tyhle jsem čekala asi tak celý život, a tahle bunda taky. Nikdy nezestárne. A i když je mi už trochu velká, nemůžu se jí vzdát! Aneb objevuji kouzlo svých starých dobrých basic kousků. 

H&M jacket, Zara t-shirt, Levi's jeans, Bimba y Lola boots, Marc by Marc Jacobs bag.

11 komentářů:

 1. Tak to je parádní. Živě si dokážu ty Španěláky představit :)

  OdpovědětVymazat
 2. prostě ti to hrozně sluší, tak jsi středem pozornosti :) super boty, teď si rvu vlasy, že jsem si loni podobné neulovila...

  OdpovědětVymazat
 3. Uzasne smrncovni! Jinak k blond ve Spanelsku- na moji, tehdy 2,5 letou totalne blondatou dceru se zarive modryma ocima si lidi v Las Palmas dokonce sahali. Asi si mysleli, ze je andel. Tak ta urcite haha.

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherné fotky a outfit vypadá fakt stylově :)

  OdpovědětVymazat
 5. Aj ja mam podobne topanky ale tvoje su krajsie ;)
  Hardrockrepublica.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 6. Jsem tu po dlouhé době a a dávám palec nahoru za návrat k tomuhle odstínu - je to trefa do bílého ! Tvoje tvář díky ní vynikne, jako tmavovláska jsi byla taková schovaná :-). Ačkoliv chápu, že i po tom člověk někdy touží :-)).

  OdpovědětVymazat