ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE
Jedna z mála věcí, kterou jsem si v momentálním ne-nákupním modu chtěla dopřát, byly univerzální černé kotníkové boty. Z nějakého dost podivného důvodu tu s sebou žádné v přijatelném stavu a s přijatelným podpatkem pro každodenní nošení totiž nemám. Jenomže tyhle moje myšlenky na praktičnost a univerzálnost se rázem rozplynuly v moment, kdy mi do cesty vstoupily metalické Doc Martens v místním vintage shopu.
Cena byla přátelská a že neměly tkaničky bylo naprosto zanedbatelné. Abyste to pochopili, tyhle boty jsou pro mě cool since ever. Na své první jsem si vydělala na (pěkně drsné) brigádě. Už jsem jich pár odchodila já, i moje děti. Nejsou elegantní, dámičkovské, ale za to jsou poctivé, gender neutral a každý malý detail mi pořád ještě umí pořádně rozproudit krev v žilách. A protože na ty černé boty nemám tímpádem už nárok, není jiného východiska, než že letošní zima bude lehce metalická.

Gene dress, Doc Martens boots, Gloria Ortiz sunglasses, Fjällräven Kanken backpack, Happiness Boutique necklace and ring.

4 komentáře:

 1. Nikčo, zase báječné! Šedé šaty jsou skvost, na podobné jsem teďka koukala :) Martensky nenosím sice, ale vypadá to v celku naprosto skvěle, a bez tkaniček, to je dobrý detail :)
  No, jde ti to krásně - ten černo-šedý měsíc!
  Vendy

  www.vendulanovotna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Martensky nazouvám každou zimu, stejně tak manžel. Lepší boty, z pohledu výdrže a praktičnosti, neznám :).

  OdpovědětVymazat