ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE
Co uděláte, když vám nechytne barva na vlasy dle vašich představ? Počkáte 14 dní anebo ještě ten den běžíte do drogérie pro další? Já jsem rozhodně typ dva. Až na to, že jsem to tentokrát vydržela celé tři dny (rekord) a už nechodím do drogérie, ale do kadeřnických potřeb. Naštěstí mám také svojí online kadeřnici a bohaté zkušenosti s barvením platinovou blond. A nakonec se musím sama sobě smát, jak mě tyhle malé detaily dokážou uvést do nepohody... Tak zas za dva měsíce!:) Za Marteny jsem nakonec nejvíc ráda a taky za tuhle tmavě rudou Clinique Cola Pop rtěnku, která mě v kombinaci s bílo šedými vlasy moc baví. A hele sem, jakou pěknou granny hair kompilaci jsem si včera vytvořila. Mějte krásný zbytek dne!Mango jacket, H&M dress, Doc Martens boots, Happiness Boutique ring.

6 komentářů:

 1. Často když Vás vidím, jsem překvapená, že to oblečení, o kterém si myslím, že by slušelo jen -náctiletým slečnám, může vypadat skvěle i na někom přes 30... Jsem sice srab a stejně si ho nekoupím, ale "I like", !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věk je jen číslo a tím je naprosto nesmyslné se omezovat! Je to škoda přece:) Já jsem náctiletá uvnitř, asi už forever:)))

   Vymazat
 2. Ty jsi tak strašně krásná!

  OdpovědětVymazat