ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE
Musím říct, že koupi těchto šatů považuji za velmi opodstatněnou, vzhledem k tomu, že je nosím celé léto a zřejmě i na podzim tomu nebude jinak. Byl to taky jeden z mých posledních nákupů oblečení. Už asi měsíc jsem shopping free a je to velmi osvobozující pocit. Dokonce mám chuť zminimalizovat své zásoby na pár základních kousků v pouze několika barevných odstínech, což by bylo možná trochu moc radikální, ale nejspíš ještě více osvobozující:) Krásný víkend!
Acne dress, Choies waistcoat, Nike sneakers, H&M bag, necklace, MAC matte lipstick in Stone.

12 komentářů:

 1. Nadherne fotky!
  S oblecenim praktikuju to same, postupne vyrazuju, prodavam a rozdavam, a chtela bych mit ve skrini jen to, co opravdu miluju a nosim.

  OdpovědětVymazat
 2. Naprosto úžasné fotky, jsi na nich překrásná!
  Taky koukám, že s tetováním nezahálíš a (asi) průběžný výsledek je super a k tobě sedí.
  Jsi prostě ORIGINÁL v dobrém slova smyslu a proto se k tvému blogu pořád, moc ráda a pravidelně vracím. Mnohdy jsi mou inspirací.....Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino děkuji moc!! Ad tetování - už mám představu, jak to má nakonec vypadat, jen mít ten čas na to to dotáhnout!:)

   Vymazat
 3. bozi fotky a tobe to neskutecne slusi<3

  OdpovědětVymazat
 4. ♥ bože, tohle je nejlepší, nejlepší, nejlepší!

  OdpovědětVymazat
 5. Fakt jsi čím dál krásnější, je vidět, že jsi na sobě obrovsky zapracovala - teda, vždycky ti to moc slušelo a měla jsi bezva styl, ale v poslední době je to něco neskutečného. Chodím sem už strašně let a v podstatě jsi pro mě z českých bloggerek nejinspirativnější nejenom co se týče stylu a oblékání (a to se mi teda líbí fakt dost), ale i co se týče životního přístupu. Je vidět, že jsi spokojená a tak nějak srovnaná, a na tom, jak vypadáš, je to vidět :) ...a tohle je fakt boží outfit, ty vlasy ti seknou tak, jak bych nikdy nevěřila, a všechny detaily...prostě paráda Niko!

  Kája

  OdpovědětVymazat
 6. zredukovala jsem svůj šatník, vládne mi tam totální minimalismus a mám i tak nějak pocit, že jsem si tím utřídila sama sebe :) ale Ty nevytřizuj, protože všechno, co máš, k Tobě nějakým způsobem jde!

  OdpovědětVymazat
 7. Mluvíš mi z duše...taky mám teď čistící období a zvažuji že radikálně projdu šatník a nechám si jen věci v neutrálních barvách...

  OdpovědětVymazat