ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE
Letošní léto se pro mě hodně věcí změnilo. Nemůžu říct, že navenek v mém životě, ale vnitřně rozhodně. Začala jsem se na některé situace, jež zažívám denně, dívat trochu jinak. Co se týče blogu, čím dál tím víc mě baví vracet se k jeho počátkům a dělat ho tak, jak chci já a pro sebe především. Minimalizovat povinnosti, které se na blogování v průběhu let nabalily (například spolupráce nebo nutnost publikovat často) a které mě jen svazují a omezují. Milým bonusem pak je, že některé z vás bude i přesto můj blog dál bavit číst a to mě moc těší! Nechci tady slibovat, plánovat ani hodnotit, protože tím bych se opět zamotala jen do dalších povinností, ale možná je to taková nová vlna, nová éra a tak společně uvidíme co přijde:) Krásný den.H&M coat, top, shorts, Balenciaga bag, Jeffrey Campbell shoes.Lot of things have changed this summer for me. I can't tell that in my life outwardly, but inwardly yes. I started to look at some situations, that I experience every day, from a little different angle. As to the blogging. More and more I enjoy going back to its roots and make it the way I want and for myself in particular. Minimize obligations that are interlink with blogging over the years (for example, co-operations and the need to publish frequently) and that only binds and limits me. Nice bonus is that some of you will still continue to read my blog and I'm happy for it! I don't want to make any promises, plans or evaluate, because that would again entangled only to other duties, but maybe it's a new wave, a new era, so we'll see what comes along:) Have a beautiful day.

12 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Na Tvém blogu jsem nováček, ale je příjemně upřímný, svěží a hlavně z mého milovaného Španělsko (a nejen odtud)...que tengas un fin de verano maraviloso :)

   Vymazat
 2. - ty sortky ti pekelne slusi ! to jen ja v nich pripominam strycka pompo :(

  OdpovědětVymazat
 3. Správně, musí to přeci bavit hlavně tebe a pak to bude bavit i ostatní ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Těším se na to, co přijde a to co už přišlo mě neskutečně baví. Těším se na každý nový článek, a protože se těším ráda, ráda si taky na nový článek počkám! Nádherné fotky, ty jsi nádherná a originální, jsem tady u Tebe moc ráda! :) Hodně hodně energie do dalších článků Ti (si) přeju! :))

  OdpovědětVymazat
 5. v poslednej dobe mas naozaj dokonale fotky

  OdpovědětVymazat
 6. Tak počátky jsou rok 2011? Mělo by to být především pro Vás. Vše co děláte...

  OdpovědětVymazat
 7. zas tlieskam a paci sa mi ako ides svojou cestou a si proti konvenciam, si skvela Nika :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ach... nádherné fotky:) prostě super! www.kristynablog.com

  OdpovědětVymazat