ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE
S těmito fotkami jsem si uvědomila, jak už málo stíhám fotit svoje děti! A jak málo na blogu najdete fotky, které bych fotila já sama. To se samozřejmě musí napravit:) Ale článek vznikl především díky e-shopu Answear.cz, kde jsem objevila úžasné dětské kousky a všechno, až na brýle a tašky (k těm se ještě brzy dostaneme), je právě odtamtud. Řekla bych, že jejich nabídka je velmi zajímavá a v Čechách snad i zcela ojedinělá. A to nejen co se dětského sortimentu týče.
Při naší momentální spotřebě náušniček (ztrácíme, nebo nevyhovují kvůli alergiím a nakonec nám je stejně všechny ukradli při nedávném incidentu) jsem byla moc ráda i za objevení obchodu Eppi.cz, kde jsem našla krásné dětské s kamínky (navíc přišly tak krásně dárkově zabalené, radost pohledět). Vyladěné s Vanskami a můžeme vyrazit vstříc městským dobrodružstvím! Jen to léto by ještě nemuselo končit...

Lilith: Kaan dress, Vans sneakers/ Frederik: Adidas t-shirt, Mango pants, Converse sneakers/ All clothes Answear.cz, earrings Eppi.cz.

6 komentářů:

 1. to jsou taaak stylové a krásné děti, až to snad není možné! Dobrá práce!!:)))
  Style by Eliza

  OdpovědětVymazat
 2. Nejvíc TOP fotky, co jsem za poslední dobu viděla!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Stylaři. Mají být po kom! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Úžasné děti :))) A ta raketová kabelka je naprosto boží, Niko, prosím, kde se dá sehnat? díky !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Báro je z H&M, asi teprve bude zanedlouho na obchodech a ještě další kousky se tu brzy objeví!:)

   Vymazat
 5. Tomu sa hovorí štýlová rodinka :-) Michaela
  www.imperfect-woman.com

  OdpovědětVymazat