ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE
Je to tak, že přímou úměrou čím více se věnuji sportu, tím více mě baví nosit sportovní věci i běžně. Takže v poslední době hodně. Zároveň s tím jsem trochu pozapomněla, že existují obchody. Držím snad i svůj osobní rekord bez shopppingu a vyloženě se v tom vyžívám (jako když vyléčená smažka stávajíc se křesťanem). Možná to začíná být trošičku patologické, protože nejsem schopná si dojít koupit ani novou podprsenku. Přestala jsem sledovat i blogy a vlastně mi to vůbec nechybí. Častěji si teď vybírám staré oblečení ze dna své skříně. 


Věnuji víc času tvůrčím věcem a často uvažuji nad tím, jak peníze ovládají naše životy (a zaměstnávají moji mysl - tedy až příliš často). Rozhodla jsem se, že chci pracovat na pár projektech bez nároku na honorář. A kdybych mohla, celé dny si kreslím, tetuji a fotím. Snad se k tomu časem propracuji a doufám, že to všechno není jen úpal, který odezní s prvním spadlým listím a příchodem podzimních kolekcí do obchodů...

Mango t-shirt, H&M skirt, Nike sneakers via Queens.cz, Fjällräven Kanken backpack, Michael Kors watch via Slevomat.cz.

11 komentářů:

 1. Mě se líbí, jak ti ten culík drží pěkně nahoře, já dvakrát pohnu hlavou a celý efekt je fuč :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ten poslední odstavec...krásně napsáno.

  OdpovědětVymazat
 3. pěkné :)

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Jsi moje největší a nejlepší inspirace!! Díky ♥

  OdpovědětVymazat
 5. - jedna vec je mi zahadou: jak se ti do haje dari udrzet ty kecky v absolutni beloskvouci cistote ??!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dětský ubrousky z DMka:) Ty vyčistí spoustu věcí! Jinak se prodávají na Queens ty speciální teniskový taky, plus další vychytávky, ale zatím jsem nezkoušela.

   Vymazat