ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE
Když džíny, tak jedině Levisky, zaznělo v komentářích na mém Instagramu. Fakt je, že jejich high rise skinny sedí jak ulité, vydrží vám roky a dělají pěkný zadek (díky vše těm vychytávkám, jako jsou nástřiky na látku nebo promyšlené střihy vzhledem k vašim křivkám). 

Novinkou budou prý inovativní strečové materiály, které jsou navíc na dotek příjemné jak samet. A cena ve slevě teď aktuálně těchto mých skinny je 1299 Kč, což směle konkuruje řetězcům, kde tuhle kvalitu nenajdete. Plus kabáty ze zimní kolekce? Nechala bych si říct... Tak jasně, že jedině Levisky! Fotky z milovaného Berlína - to je mé letní must have. Sranda, že jsem si na focení vybrala právě tohle místo, kde opodál čekali fotografové na hvězdy fashionweeku u hotelu. Fashionweeku, který ten den končil a já zase trochu opožděná, jako vždycky:) Ale skočila jsem si (nejednou) alespoň do KaDeWe a prohlídla si tvorbu mladých designérů, která je tam nyní umístěná ve spolupráci s Vogue. No a taky slevy... A že Tomsky nejsou jen plátěnky, na ty desítky víkendových kilometrů jsem obula tyhle super tenisky!

H&M kimono, top, Levi's jeans, Toms sneakers via Urbanlux.cz, Michael Kors watch, Fjällräven Kanken backpack.
If jeans then only Levi's as appeared in comments on my Instagram. It's true that their high rise skinny jeans fit like a glove, last ages and make your bum look great (thanks to all of that tricks like cuts suited for your curves). They will also newly introduce innovative stretch materials that feel like velvet. And the price of these skinnies is 1299 CZK on sale which can compete with chain stores prices - where you will never find similar quality. And the coats from winter collection? I wouldn't say no... So of course Levi's! Photos from my beloved Berlin, that is my summer must-have. It's funny that I chose this place for the photoshoot as there were photographers waiting at a hotel for stars of the fashionweek. The fashionweek which was ending that day so I was late again, as usual :) But at least I stopped at KaDeWe and checked out the works of young designers now placed there in collaboration with Vogue. Well, and also the sales... And Toms aren't just the slip-ons, so I walked those tens of weekend kilometres in these awesome sneakers!

Translation: Johana Lajdová

10 komentářů:

 1. Super outfit i ta nová barva vlasů ti moc sluší...:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělá kombinace barev! :) A ty vlasy jsou úžasný! Můžu se zeptat, čím máš konečky nabarvené? Přesně takhle bych si to také představovala :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyrkysovou Directions - Directions.cz nebo třeba v Tribu mají...

   Vymazat
  2. Ještě jsem ti zapomněla napsat, že aby to byl jen jemný pastelový odstín, míchám to s kondicionérem:)

   Vymazat
 3. Nejdřív jsem myslela, že to jsou Nike, ale Toms mě nenapadly. Jsou fakt super, mám ráda takovéhle simple sportovní boty. Velikostně sedí?

  OdpovědětVymazat
 4. a kam chodis v berline na slevy niko? dekuju linda

  OdpovědětVymazat