ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE

Life Note: Day Dreaming

Snažím se, aby každý den byl něčím neobyčejný. Je krásné na takové dny mít vzpomínky v podobě fotografií, které mi vždy připomenou, jak jsem se zrovna cítila.


Pokud byste chtěli vaše neobyčejné chvíle zachytit skrz můj objektiv, celé léto budu k dispozici v Čechách. Ať už pro svatební, portrétní, anebo jiné fotografie, stačí mi napsat email na nishi@seznam.cz, zabookovat si datum a já se vám budu snažit vyjít maximálně vstříc. Krásný den!
I try to make every day extraordinary. It’s magnificent to have memories of these days in the form of photographs, which always remind me of how I felt at the moment. If you would like to capture your extraordinary moments by my camera, I am going to be available the whole summer in Czech Republic. For wedding photos, portrait photos or any others just contact me via email nishi@seznam.cz, book a date and I will do my best to satisfy you. Have a nice day!

8 komentářů:

  1. Překrásné fotky!! Mají atmosféru.

    OdpovědětVymazat
  2. Cez léto? Hm, že by som prišla do Prahy? :-) Mať fotky od skelej blogerky sa nevidí každý deň <3 Tvoja dcérka je nádherná <3 Super fotky!

    OdpovědětVymazat
  3. - zatracene to zni jako pokuseni ♥

    OdpovědětVymazat