ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE

Travel Note: Alicante

Minulý pátek jsme si zcela na poslední chvíli vyrazili na jednu noc do Alicante (bez dětí). Prošli jsme si město a přístav, které už dobře známe, dali si nejlepší nanuky na planetě zemi a sklenici místního vína ve Vino y Mas v téhle super uličce s obřími houbami, pizzu v jednom bistru, jež jsem objevila nedávno, a na noc jsme zakotvili v malém hostalu v centru poblíž tržnice, který vám rozhodně nemohu doporučit. Tak hlučné místo na spaní totiž jistě jen tak nenajdete:)
Last Friday we went to Alicante at the last minute for just one night (without kids). We walked  through the center of the city and the port, which we already know very good, we had the best ice lolly on planet earth and  glass of local wine in Vino y Mas in this cool street with giant mushrooms, pizza in some bistro, which I have found recently, and at the night we stayed at a small hostal in the center near the marketplace, which I really can’t recommend you. I bet, that you wouldn’t find so noisy place for sleep so easy:)

11 komentářů:

 1. nádherný fotky! a tvému muži to moc sluší :)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc krásný fotky :)

  Zvu tě ke mě na giveaway : YOKO NGUYEN BLOG

  OdpovědětVymazat
 3. Ta houba je skvělá :D Máš krásné fotky a já mám díky tobě chuť na nanuka :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 4. Super fotky! V Alicante jsem mohla strávit svůj erasmus.. nakonec jsem v Portu a to jsem asi radši, ale podle tvých fotek to vypadá super!! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to sis vybrala podle mě dobře! Myslím, že Porto bude daleko lepší. Alicante není moc velký a není tam zas tolik co dělat:)

   Vymazat
 5. Ten stařík a jeho pejsek Perla! <3 Krásný projev oddané lásky a nejlepší fotka!

  http://pradelna.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat