ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE

Outfit 16/3

Někdy je vítr na focení velmi chtěným efektem. Když fouká tak, jako dneska, můžete být rádi, že vůbec něco nafotíte. Velké plus sobě sama za roky vypilované model skills, protože tvářit se alespoň trochu normálně, byl pro mě mega výkon. A taky začalo trochu pršet a mně je pořád ještě blbě. Jenže mám Burberry pršiplášť, ten přebije všechno a dokonce i to, že zas nemám ponožky a tím pádem dostanu vynadáno od mámy a to nejen od té svojí. Tak si jdu zalézt zpátky do postele a hlavně vypnout telefon:)) Mějte fajn večer!


Vintage Burberry trenčkot (Phase2), kalhoty Zara, kabelka Alexander Wang, boty H&M, náušnice Antipearle, hodinky Marc by Marc Jacobs.

Sometimes the wind is a really good effect for the shooting. When it blows like today, you can be happy that you shoot anything at all. Big plus for myself and my model skills, because look at least a little normal on these few photos was the mega performance. And it started raining a bit and I'm still sick. But I have a Burberry trench coat, that trumps everything and even that I don't have a socks again and thus my mom will scold me, and not just mine. So I'm going to crawl back into the bed and mainly off the phone :)) Have a nice evening!

Vintage Burberry trench coat, Zara pants, Alexander Wang Rocco bag, H&M slip on sneakers, Antipearle earring, Marc by Marc Jacobs watch .

15 komentářů:

 1. Nejlepší!! Obzvlášť náušnice a kabát jsou opravdu, opravdu, opravdu krásné a ten vítr tomu dodává krásnou atmosféru.

  OdpovědětVymazat
 2. Takový úžasný pršiplášť opravdu přebije všechno!
  V Brně teda fučelo tak, že jsem kolikrát málem uletěla, takže focení outfitu by bylo dost životu nebezpečné! :D Vám to, ale vyšlo a výsledek je perfektní! Jak fotky, tak outfit.

  P.S. Ať Ti je brzy lepé!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám naštěstí těžkou základnu, tak neuletim :D

   Vymazat
 3. superskvěle úžasný, fakt jo, jo, jo! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ten plášť je super! Zaujal mě hned na první pohled. Ani jsi nepotřebovala větrák, stačilo jen vyjít ven a už to lítalo :-).

  OdpovědětVymazat
 5. Jo, a díky za tip na skvělý butik! Tam se musím skočit podívat!

  OdpovědětVymazat
 6. Super mazec ! Vítr tomu dodal atmošku, i když si dovedu představit, to ,,utrpení,, tady bylo včera k nevydržení s tím větrem ... :)
  ať je lépe

  OdpovědětVymazat
 7. Super! A ten vítr tomu vážně dodává tu dokonalou tečku na konec:)

  OdpovědětVymazat
 8. Skvělý outfit a super kabelka!

  http://missbagaholic.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 9. Tady ti to opravdu moc sluší a ten plášť je dokonalý!

  OdpovědětVymazat
 10. Ta fotka s pramínkem vlasů <3 Nádhera!

  http://pradelna.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 11. ta druhá fotka a portrét - wow! dechberoucí! a plášť fakt božskej...

  OdpovědětVymazat