ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE

Outfit 12/3

Výhoda toho, mít nafocené outfity pár dní dopředu je nesporná. Pokud pak nemůžete chodit ven, váš blog nezaostává. Není to vždycky legrace držet krok, ale vyplatí se to. Musím napsat, že téhle sukni přebývalo k dokonalosti pár centimetrů, tak jsem ji zkrátila a teď si ji budu užívat teprve naplno. Není nic otravnějšího, než právě těch pár centimetrů navíc, které vám vadí a přitom celá akce zkrácení zabere tak deset minut maximálně. Stříhání zdar!:)
Bunda Mango, svetr second hand, sukně Reserved, kabelka Zara, tenisky Nike, hodinky Marc by Marc Jacobs, brýle Ray Ban via Slevomat.
The advantage of having an outfit posts a few days in advance is indisputable. If you can't go outside, your blog doesn't stagnate. It's not always fun to keep up, but it's worth it. I have to write that this skirt dwelt perfected a few inches, so I shortened it and now I will enjoy it even more. There is nothing worst than just those few extra inches that bothers you, while shortening will take about ten minutes max. So let's cut it!:) 

Mango jacket, sweater from second hand, Reserved skirt, Zara bag, Nike sneakers, Marc by Marc Jacobs watch, Ray Ban sunglasses via Slevomat.

8 komentářů:

 1. ta sukně je fakt pěkná - a já mám tenhle problém kvůli svojí "malosti" skoro pořád ale zkracovat prostě neumim - měla bych to celý nakřivo :D

  OdpovědětVymazat
 2. tak tímhle outfitem jsi zabila! Super!!! Ta kabelka s tou sukní ...nebo možná klidně jen ta kabelka a nic víc :D achach!

  OdpovědětVymazat
 3. Pro tuto bundu mám slabost už věčnost! Super :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ta bundička je opravdu parádní, líbí se mi kobaltově modrá, která v tomhle případě krásně rozbije celek :) Kabelka je opravdu parádní!

  OdpovědětVymazat
 5. Ta kabelka je neskutecna! Ses nejlepsi z nejlepsich v kombinovani tenisek vsech druhu :)

  OdpovědětVymazat