ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE

Outfit 11/3

Než mě zase rýmička donutila zalézt do postele, stihla jsem vyvenčit tyhle boty, které odpočívaly zimním spánkem a čekaly na teplejší dny. Značku Shoe The Bear jsem dosud neznala, narazila jsem na ni náhodou na Slevomatu, ale podařilo se mi vypátrat, že pánské modely prodávají u nás v Basmatee. Společně s nimi jsem dopřála čerstvý vzduch i bundě Rick Owens a kabelce Alexander Wang,  které jsou mými oblíbenci mezi ikonickými kousky posledních sezón a nejspíš ještě dlouho budou. Krásný večer! 

Bunda Rick Owens, pánské triko, kalhoty a náušnice H&M, boty Shoe The Bear a brýle Ray Ban via Slevomat, kabelka Alexander Wang, náhrdelník Asos.
Before the cold forced me to crawl into my bed again, I managed to walk these shoes, which rested in hibernation, waiting for a warmer days. I did not know this brand before, I found it by chance on Slevomat, but I managed to track down that the men's models sold in Basmatee shop in the Prague. Together with them, I indulged the fresh air to Rick Owens jacket and Alexander Wang handbag, which are my favorites iconic pieces of the last seasons and probably will be for a long time. Have a lovely evening!

Rick Owens jacket, men's t-shirt, pants and earring H&M, Shoe The Bear shoes and Ray Ban sunglasses via Slevomat, Alexander Wang handbag, Asos necklace.

17 komentářů:

 1. tu bundu a botky bych ti zfleku zabavila :)

  OdpovědětVymazat
 2. teda ty boty jsou fakt krásný! a tuhle bundičku žeru :) ať je líp!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky!:) Je to začarovanej kruh, tři dny mi je líp a pak onemocní děti, po nich zase já, grrr.

   Vymazat
 3. Taky máme návštěvu - rýmičku a cyklí stejně mezi námi. Botičky jsou vážně nádherné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ať jste brzy fit! Zrovna když začalo být hezky. Já mám zase po sto letech teplotu:/

   Vymazat
 4. Niko, ty boty ... ty jsou :)!!! Ať jste všichni brzo fit!

  OdpovědětVymazat
 5. Boty jsou skvělá, já včera venčila ty jejich žluté a rýma je na cestě. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mimochodem teď v jarní kolekci mají pár krásných šedých, které by pasovaly nejen k téhle bundě. :-)

   Petra

   Vymazat
  2. Petro a kde je tedy vlastně kupuješ?:)

   Vymazat
  3. Viděla jsem je na Slevomatu, ale googlila jsem jestli ta barva je opravdu tak žlutá a narazila jsem na ně na jednom dánském eshopu http://www.urbanclothing.dk/maerker-1/shoe-the-bear.html, kde na ně zrovna měli fantastickou slevu - 25 euro + poštovné :-) Ale dají se asi i koupit přes jejich ofiko stránky http://shoethebear.com/shop a něco jsem teď i viděla na Asosu. Ale po pravdě je ta normální cena na mě vysoká, tak budu asi zase číhat. Strašně se mi líbí tenhle styl http://shoethebear.com/index.php/home/lili-grey-snake.html, ale za 20 eur jsem je zatím nikde neviděla. :-)

   Vymazat
  4. No tak super, díky za info!:) No tak ty šedý, ty jsou!!

   Vymazat
  5. Právě :-) rádo se stalo

   Vymazat
 6. Super bunda a úúúúžasné topánočky!

  OdpovědětVymazat