ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE

Travel Note: Valencia

Přes Valencii jsme do teď jenom jezdili a teď poprvé jsme se tam vypravili na výlet. I když je to hodina cesty, nakonec nám to vyplnilo celý den. Rozhodli jsme se projít kus města pěšky, což se samozřejmě nepotkávalo s nadšením u dětí, ale nakonec jsme to všichni zvládli bez úhony.
Obří muzea jsme si nechali až na příště, projít je celé za jeden den je zhola nemožné (alespoň s dětmi) a taky lístky pro nás čtyři nejsou zrovna nejlevnější záležitostí. Ale chceme se tam ještě tenhle rok podívat. Po cestě jsme potkali Gulliverův park, kam jsme se pak museli i vrátit. Uprostřed parku tam leží obří Gulliver po kterém můžou děti lézt a klouzat se, prostě ráj. Celou cestu jsem přemýšlela, jestli si koupím Michael Kors hodinky, které jsou samozřejmě levnější než u nás a navíc tu mají snad všechny modely. Chtěla jsem stříbrné. Nakonec jsem šla do nich a vybrala si jedny, které jsem na nikom ještě neviděla (upřímně mi na tom ale zas tak nezáleží) a zároveň splňují má kritéria. Vůbec nákupy jsou tady, bohužel pro můj účet, ráj. Jediné, co jsem nesehnala je Naked od Urban Decay, kvůli které jsem prošla tři Sephory. Valecie je třetí největší město Španělska a je to tu znát. Oproti menším městům totiž máte pocit, že tady krize neexistuje, Zara je na jedné ulici snad pětkrát a všechny obchody a kavárny jsou narvané k prasknutí. Do historického centra jsme nakonec nedošli, to nás tedy čeká až v druhé fázi.

13 komentářů:

 1. Doteď jsem byla rozhodnutá, že příští léto konečně musím do Barcelony...no uvidím, možná jí trumfne Valencie :)

  http://pradelna.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. čítam čítam a zrazu že "Uprostřed parku tam leží obří Michael Kors hodinky."
  Preskočila som jeden riadok :-D

  Valencia musí byť krása!

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné fotky :) Je vidět, že si užíváte. Malá je celá ty :) a jsem zvědavá na hodinky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, ty najdeš už tady.) http://instagram.com/p/eQSNt5qDQn/

   Vymazat
 4. Krásný fotky, krásný místo, krásné děti :)

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherné fotky! :)

  http://mijacek.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Nádherné fotky.Ach, kéž by dneska nezačal semestr..

  OdpovědětVymazat
 7. Prva fotka a fotky architektury mi uplne vyrazili dych, krasa

  OdpovědětVymazat
 8. Úplně stejné hodinky si lebedí na mé ruce už od loňska a nemůžu si je vynachválit, jsou jednoduché a přesto efektní, určitě dobrá volba :-) Fotky jsou pohlazením po duši, kor pro mě, která Španělsko ještě neměla možnost nikdy navštívit, tak snad příští rok :-)

  OdpovědětVymazat