ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE

8/12

Tenhle kabát jsem si momentálně moc oblíbila. Čepici jsem zabavila muži a šaty našla ve slevě v Lindexu.Mám už tak trochu vánoční náladu. Z dárků se nestresuji, většinu nakupuji online a tak mi odpadají tlačenice v nákupních centrech. Ovšem rok od roku mám méně nápadů co komu koupit. Největší radost mám, když mohu splnit nějaké přání, o němž vím, že by si ho dotyčný sám nesplnil. Což ovšem vyžaduje bedlivě celý rok sledovat a vyčkávat. Ta radost pak ale stojí za to!

Ps.: Pokud také rádi nakupujete online, vyzkoušejte stránky SlevovéKódy.com. Dají se tam najít zajímavé akce, například i na letenky, což je vskutku originální dárek, co myslíte?

6 komentářů:

 1. jp letenku sme dostali my minule vianoce a to do Amsterdamu! fakt skvely darek. a ako tak pozeram na tvoje zimne fotky, aninestacim vnimat zmenu rocneho obdobia... krasne su

  OdpovědětVymazat
 2. Na mě je tak kabát možná až moc dlouhý:) Ale ta kabelka se mi líbí hrozně moc! :)

  Jé, letenky by mi vůbec nevadly :D

  OdpovědětVymazat
 3. Překrásný kabát, opravdu Ti to v něm sluší, úžasná délka! Moc se mi líbí i botky, barva a jejich tvar. Co se týče čepice, doma mám hódně podobnou a nemůžu si ji vynachválit, skvěle zahřeje! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Tý jo, tak ty šaty bych dost nutně potřebovala vidět v celé kráse :D suprový

  OdpovědětVymazat
 5. i keď je ten kabát dlhý rovný väčší vyzeráš v ňom strašne žensky a dobre!

  OdpovědětVymazat